diy.annawkrainiezmian.com

Właściwe spojrzenie na rękodzieło .

Żyjemy obecnie w fantastycznych czasach , które oferują wiele możliwości . Gdzie wszystkie potrzebne produkty mamy na wyciągnięcie dłoni .

Wcześniej nie zwracałam uwagi skąd pochodzą lub w jaki sposób są wykonywane produkty , które kupuje . Tak przeanalizować mało kto zwraca w dobie obecnej na to skąd lub przez kogo są robione.

Czy ręcznie zrobione znaczy lepsze ? Zrobiłam to sama więc jest lepsze od kupionego . Hmmm czy aby na pewno ??– łapiesz się czasami na takim myśleniu ?

ja zrobiłam więc jest lepsze hehehe.

Anna Maria Łukasik

Łapie się na tym ale czy mimo to warto zdobywać umiejętności krawieckie ? Oczywiście , że tak

Zacznę od doświadczenia .

By zrealizować projekt DIY potrzebujemy doświadczenia i co za tym idzie również czasu . Rzymu od razu nie zbudowano zapamiętaj to . Na początek potrzebna jest cierpliwość , systematyczność , determinacja etc .

Jeśli wcześniej nie miałeś/aś absolutnie nic do czynienia z maszyną do szycia będzie to dla Ciebie zupełnie nowa przygoda . Przygoda , która tak mocno wciąga , że nie ma opcji zatrzymania się . Nie będziesz chciał/a się zawrócić .

Ważne jest również Twoje pozytywne nastawienie . I na prawdę nie ważne ile razy Ci coś nie wyjdzie lecisz dalej .

NIE PODDAJESZ SIĘ

Praktyka czyni mistrza każdy popełniony błąd podczas tej podróży to dla Ciebie najlepsza nauka . Każda jednostka przechodzi przez to samo .

Ok to skąd brać wiedzę ?

To proste internet . Tak zgadza się , że na początku będzie Ci trudno wyszukać odpowiednie źródło wiedzy . Ale tak jak wspomniałam na początku z doświadczeniem praktyka zrobi swoje .

Każde wyzwanie jest do przeskoczenia . Weryfikowanie informacji na początku wyda Ci się czarno białe . ALE …..

diy.annawkrainiezmian.com

……dzięki Twojej wytrwałości , determinacji etc nabierze kolorów . Uwierz w Siebie , pozwól sobie na niesamowitą przygodę .

Właściwe spojrzenie na rękodzieło

Na wszystko jest potrzebny czas . I dzięki temu nauczysz się selekcjonować i wybierać te właściwe źródła . Nauczysz się jak rozróżniać tkaniny etc .By produkty , które będziesz tworzyć posłużyły Ci na dłużnej .

Ja osobiście jestem samoukiem czy mi było łatwo ? Oczywiście , że NIE . Kocham to co robię , każdego dnia uczę się czegoś nowego .

Zawsze warto jest się uczyć nowych rzeczy , tworzyć je . Wszystko trzeba tylko dobrze przemyśleć od A do Z czyli tkanina , wygląd , funkcjonalność etc .

I być zdeterminowanym .

Jak już zaczniesz nie zatrzymuj się .

Anna Maria